X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Естери

Завантажити презентацію

Естери

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація до теми “Естери” Виконала: вчитель хімії БВЗШ №1 м.Білої Церкви Бойко Л.А.

Слайд 2

з історії … З давніх – давен українці прикрашали свої садиби квітами. Серед них можна було побачити і нагідки лікарські, мальви, чорнобривці, чебрець …

Слайд 3

Праматір`ю аромотерапії є цивілізація Стародавнього Єгипту. . Високого розвитку в Єгипті набуло мистецтво бальзамування, з використанням ароматичних речовин. Коли відкрили поховання Тутанхамона, поряд з мумією були посудини з ароматичними речовинами, їх аромат і лікувальні властивості збереглися протягом 3500 років.

Слайд 4

Знайдені амфори і пляшечки з ароматичними речовинами, створеними ще Клеопатрою. Вона була неперевершеним майстром чарівних ароматів і майстром косметики.

Слайд 5

Естери Естери – це похідні карбонових кислот, у яких Гідроген у гідроксилі заміщений на вуглеводневий радикал. Загальна формула естерів – Cn H2n O2, або – COO – R2. Де вуглеводневий радикал – R. В естераз мурашиної кислоти замість радикала R стоїть атом Гідрогену. Назви естерів походять від назв відповідних кислот і спиртів або від назви продукту, в якому їх виявили. Назви естерів пишуть одним словом. Естери – це похідні карбонових кислот, у яких Гідроген у гідроксилі заміщений на вуглеводневий радикал. Загальна формула естерів – Cn H2n O2, або – COO – R2. Де вуглеводневий радикал – R. В естерах мурашиної кислоти замість радикала R стоїть атом Гідрогену. Назви естерів походять від назв відповідних кислот і спиртів або від назви продукту, в якому їх виявили. Назви естерів пишуть одним словом.