X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологія

Завантажити презентацію

Екологія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Куп’янська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 Куп’янської міської ради Харківської області Екологічний клуб ”Ластівка”

Слайд 2

Президент екологічно клубу – Овчарова Інна Замісник – Нечипоренко Марина

Слайд 3

Статут клубу Кожен член клубу повинен любити, вивчати і охороняти природу. Пропагувати вивчення таємниць природи, дбайливо ставитися до них, примножувати багатства її.

Слайд 4

ЗАВДАННЯ КЛУБУ Формувати в учнів бережливе відношення до природи . Виховувати почуття любові і господарського її оточування, відповідальність за її долю. Поглибити теоретичні знання програмного матеріалу з біологічних дисциплін , які б допомогли краще зрозуміти закони природи , щоб своєчасно реагувати на хід подій які ведуть до небажаних наслідків, які будуть використані для збереження і примноження багатств природи. Оволодіння учнями норм поведінки в довкіллі, розвивати потребу спілкування з природою, виховання патріотичних і естетичних почуттів . Формування екологічного поняття про цілісність природних комплексів рідного краю їх динаміки і шляхи раціонального використання . Виховувати переконання в необхідності охорони і вивченні природи .

Слайд 5

Акція “Чисте місто”

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Той хто місто загрязняє, Той себе не поважає. Треба місто берегти До чистоти його вести!

Слайд 11