X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дослідження фізичних і хімічних явищ

Завантажити презентацію

Дослідження фізичних і хімічних явищ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Практична робота. Дослідження фізичних і хімічних явищ

Слайд 2

Ключі Варіант І: 1 — а; 2 — а, г; 3 — в; 4 — б; 5 — б. Варіант ІІ: 1 — а; 2 — б, г; 3 — а; 4 — б; 5 — в.

Слайд 3

Приклади хімічних явищ

Слайд 4

Приклади фізичних явищ

Слайд 5

Виконання практичної роботи за інструкцією Дослід 1. Зміна агрегатного стану речовини Налийте в пробірку 2 мл води, закріпіть пробірку в пробіркотримачі й, дотримуючи правил техніки безпеки, прогрійте пробірку в полум’ї спиртівки до кипіння. Що спостерігаєте? Акуратно піднесіть до отвору пробірки предметне скло. Що спостерігаєте? Зробіть висновок.

Слайд 6

Дослід 2. Дослідження фізичних процесів під час розчинення Налийте в пробірку 1 мл води,додайте шпателем приблизно 1 г соли й розмішайте скляною паличкою. Що спостерігаєте? Скляною паличкою перенесіть дві-три краплини розчину на предметне скло, дотримуючись правил техніки безпеки, нагрійте. Що спостерігаєте? Зробіть висновок.

Слайд 7

Дослід 3. Виділення газоподібних речовин у результаті хімічних реакцій Налийте в пробірку 1–1,5 мл хлоридної кислоти (HCl), опустіть дві гранули цинку. Що спостерігаєте? Зробіть висновок. Дослід 4. Випадіння осаду в результаті хімічної реакції Налийте в пробірку 1–1,5 мл хлоридної кислоти (HCl) і додайте дві-три краплини аргентум нітрату (AgNO3). Що спостерігаєте? Зробіть висновок.

Слайд 8

Дослід 5. Зміна забарвлення в результаті хімічної реакції Налийте в пробірку 1 мл рожевого розчину калій перманганату, по краплинаях додайте розчин ферум(II) сульфату. Що спостерігаєте? Зробіть висновок. Зробіть узагальнюючий висновок про фізичні та хімічні явища.

Слайд 9

Домашнє завдання Повторити параграф про хімічні та фізичні явища, хімічні реакції. Творче завдання. Складіть розповідь про фізичні та хімічні явища, що вас оточують.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія