X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Д.І.Менделєєв і Україна

Завантажити презентацію

Д.І.Менделєєв і Україна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Д.І.Менделєєв і Україна Гречин Ольга Петрівна, учитель хімії Уманської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №5 Уманської міської ради

Слайд 2

У 24 роки молодий перспективний вчитель Д. Менделєєв отримав право на вільне пересування до Сімферополя і їде до свого першого місця роботи – на посаду старшого вчителя.

Слайд 3

Крим зустрічав Менделєєва нескінченними обозами з пораненими, обозами з провіантом і військовим спорядженням. Там тривала Східна війна.

Слайд 4

У гімназії, куди прямував Менделєєв, розміщувався військовий госпіталь. Навчання було припинено у зв'язку з військовим положенням на невизначений термін.

Слайд 5

Менделєєв, користуючись нагодою, зустрівся із знаменитим хірургом М.І. Пироговим з приводу своєї хвороби. М.І. Пирогов оглянув молодого вчителя і порадив йому не уникати роботи, а вміло чергувати працю з відпочинком. Дмитру, що захоплювався наукою, звиклим до праці, тільки така порада і була потрібна.