X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цитозоль, органели, включення

Завантажити презентацію

Цитозоль, органели, включення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цитозоль, органели, включення

Слайд 2

1. Які складові входять до складу ядра? 2. Які функції виконує ядро клітини? 3. Яка структура виконує функцію ядра у прокаріотичних організмів?

Слайд 3

Цитоплазма клітин цитозоль, органели цитоскелет, включення

Слайд 4

Цитозоль. Органели

Слайд 5

Найважливіші процеси в цитозолі Синтез ліпдів Синтез білків Синтез вуглеводів

Слайд 6

Цитоскелет Мікрофіламенти Мікротрубочки Проміжні волокна

Слайд 7

Включення 1 — ядра клітин печінки (гепатоцитів); 2 — грудки глікогену. Зерна парамілу та крохмалю у евглени зеленої

Слайд 8

Рух цитоплазми в клітинах рослин Мета: пересвідчитися в рухливості внутрішнього вмісту клітин, спостерігати рух цитоплазми. Обладнання й матеріали: мікроскоп, предметні й накривні скельця, пінцети, склянка з холодною водою, склянка з теплою (40 оС) водою, піпетка, фільтрувальний папір, молоді листки елодеї.

Слайд 9

1. Приготуйте тимчасовий препарат листка елодеї, використовуючи холодну воду, та розгляньте його за малого збільшення мікроскопа. 2. Розгляньте препарат за великого збільшення мікроскопа й замалюйте вигляд клітин, які ви спостерігаєте. 3. Замініть воду в препараті на теплу. Для цього піпеткою з одного боку накривного скельця нанесіть теплу воду, а з другого — прикладіть фільтрувальний папір. 4. Спостерігайте за рухом цитоплазми в клітинах, слідкуючи за переміщенням хлоропластів. 5. Відмітьте, чи змінилася інтенсивність руху після розміщення клітин у теплій воді. 6. На малюнку клітин стрілками вкажіть напрям руху цитоплазми. 7. Зробіть висновки й запишіть їх у зошит.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія