X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Білки,жири і вуглеводи в їжі

Завантажити презентацію

Білки,жири і вуглеводи в їжі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Білки,жири і вуглеводи в їжі

Слайд 2

Органiчні сполуки — клас сполук, в склад яких входить Карбон . Окрім Карбону, вони майже завжди містять Гідроген, досить часто — Оксиген, Нітроген та галогени, рідше Фосфор, Сульфур та інші елементи.Органічні сполуки здатні до складних і різноманітних перетворень і відіграють основну роль у побудові й життєдіяльності рослинних і тваринних організмів. Найважливішу роль серед них для організму людини відіграють білки, жири, вуглеводи, нуклеїнові кислоти та вітаміни.

Слайд 3

У людей зовсім небагато основних потреб, які мають бути задоволені, щоб жити. Харчування – одна з таких потреб. Правильно підібрана їжа підтримує наше здоров’я, підвищує працездатність і поліпшує самопочуття. Кожна істота – рослина, тварина, людина потребує їжу для побудови свого організму і підтримання життя. Їжа дає можливість: 1. Формувати організм, який росте, і підтримувати повністю розвинений організм. 2. Виробляти тепло і механічну енергію.

Слайд 4

Обмін речовин- сукупність процесів,що відбувається в організмі під час розчеплення організних сполук та утворення власних органічних сполук. Основні поживні речовини: 1.Білки- «будівельний матеріал» 2. Жири-запасна енергія+ «буд.матеріал» 3.Вуглеводи — витратна енергія

Слайд 5

Білки Білки — складні високомолекулярні природні органічні речовини, що складаються з амінокислот, сполучених пептидними зв'язками.

Слайд 6

Білки в їжі Найважливіші джерела білка – молоко, сир, м’ясо, риба, яйця, горіхи, бобові, зернові.