X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бактерії

Завантажити презентацію

Бактерії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

БАКТЕРІЇ

Слайд 2

БАКТЕРІЇ Бактерії- це одноклітинні мікроскопічні організми, іноді утворюють клітинні комплекси; не мають справжнього ядра, генетичний матеріал знаходиться у нуклеоїді; мають величезне значення, беруть участь у кругообігу речовин у природі; чимало б. викликають захворювання людей, тварин і рослин; використовуються у харчовій, фармацевтичній (антибіотики) промисловості.

Слайд 3

ІСТОРІЯ Вперше бактерії спостерігав Антон Левенгук в 1674 році, використовуючи мікроскоп

Слайд 4

ФОРМИ За формою одноклітинні бактерії поділяються на коки, або кулясті; палички (бацили), що мають форму циліндра; вібріони, що мають форму коми; спірили - спірально вигнуті палички.

Слайд 5

ОБОЛОНКА БАКТЕРІЇ Бакткріальна клітина оточена щільною оболонкою, яка складається з геміцелюлози і пектину,а іноді з білкових речовин. Здебільшого оболонка вкрита слизовою капсулою, яка захищає бактерію від несприятливих умов навколишнього середовища.

Слайд 6

ХАРАКТЕР ЖИВЛЕННЯ За характером живлення бактерії поділяються на гетеротрофні і автотрофні. Гетеротрофні бактерії (їх більшість), у свою чергу, поділяються на сапрофітів і симбіонтів. Бактерії-сапрофіти живляться органічними рештками відмерлих рослин і тварин, продуктами харчування людини.

Слайд 7

Розмноження бактерій Бактерії розмножуються, як правило, безстатевим шляхом - поділом материнської клітини на дві дочірні. Поділ відбувається дуже шидко і йому передує реплікація ДНК. За сприятливих умов деякі бактерії діляться кожні 20 - 30 хв.

Слайд 8

Роль бактерій у природі і народному господарстві. Вище уже зазначалася важлива роль багатьох видів бактерій у процесах гниття та різних типів бродіння,тобто у виконанні санітарної ролі на землі. Бактерії також мають велике значення у колообігу вуглецю, кисню, водню, азоту, фосфору, сірки, кальцію та інших елементів

Слайд 9

БУДОВА КЛІТИНИ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія