X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Задачі по Піфагору

Завантажити презентацію

Задачі по Піфагору

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготували: Оверченко Наталія, Комар Любов, Галібаренко Юрій

Слайд 2

Наша група – практики, Ми вмілі математики, У нас задачі просто КЛАС, Ми запрошуємо ВАС!!!

Слайд 3

Просто нам розв'язувати задачі, Вас запрошуємо до співпраці, Теорему Піфагора будемо вивчати, Як розв'язувати задачі знати.

Слайд 4

Землеміри Стародавнього Єгипту для побудови прямого кута чинили так. Мотузок ділили вузлами на 12 рівних частин і кінці зв'язували. Потім мотузок натягували на землі так, щоб утворився трикутник зі сторонами 3,4,5 поділок. Кут трикутника, протилежний стороні, яка має 5 поділок, був прямий(3²+4²=5²). Тому прямокутний трикутник із сторонами 3,4,5 одиниць називають єгипетським або піфагоровим.

Слайд 5

Над озером тихим Висотою з півфута підіймалась лотоса квітка, Яка росла одиноко. Та вітер скаженим поривом Відніс її вбік. І не стало видно квітки над водою. Знайшов же її тільки рибалка ранньою весною В двох футах від місця, Де вона росла. І так, пропоную я вам запитання: Яка в цьому місці на озері води глибина?

Слайд 6

СD = x, AD = BD, BD = x+0.5, BD²= CB²+CD², (x+0.5)²=2²+x², x²+x+0.25=4+x², X=3.75. Відповідь:3,75 фута.

Слайд 7

Побудувати квадрат, площа якого дорівнює сумі площ двох квадратів. Будуємо прямокутний трикутник, у якого катетами були б сторонами даних квадратів. Площа квадрата, побудованого на гіпотенузі цього трикутника дорівнює сумі площ даних квадратів.

Слайд 8

Діагональ рівнобічної трапеції перпендикулярна до бічної сторони, їх довжина відноситься як 4:3. Більша основа трапеції дорівнює 50 см. Знайдіть площу трапеції.