X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Узагальнення та систематизація матеріалу з теми «Об’єми тіл обертання».

Завантажити презентацію

Узагальнення та систематизація матеріалу з теми «Об’єми тіл обертання».

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Узагальнення та систематизація матеріалу з теми «Об’єми тіл обертання».

Слайд 2

Мета уроку Навчальна: повторити, систематизувати, узагальнити, закріпити та перевірити набуті під час вивчення теми знання учнів, уміння застосовувати їх під час розв’язування задач творчого та прикладного типу; Розвивальна: розвивати навички самостійної та колективної роботи, обчислювальні навички, логічне мислення, пам'ять, уяву, вміння аналізувати факти ; Виховна: виховувати почуття відповідальності, інтерес до розв'язування задач, естетичні смаки та творчу уяву, вчити цінувати думки та працю інших.

Слайд 3

Мотивація. М. В. Остроградський говорив, що багато чого з математики не залишається у пам’яті, але коли зрозумієш її, тоді легко при нагоді згадати призабуте. Знання стають міцнішими, якщо вони застосовуються в практичному житті. Тому сьогодні проведемо урок практичного застосування знань, які ви отримали під час вивчення теми: «Об’єми тіл обертання», щоб ці знання повторити, систематизувати, узагальнити, закріпити і на наступному уроці написати контрольну роботу, для перевірки цих знань. А щоб урок був цікавий і запам’ятався ми проведемо його у вигляді супер-шоу «Останній герой».

Слайд 4

ПАМ’ЯТКА Мій розумний учню, великий критику, улюблений співавторе проекту: - цінуй набуті знання, час, наполегливість, уважність. - продемонструй грамотність у виконанні поставлених завдань. - сприймай зацікавлено, вдумливо. не бійся помилятися. - повір у свої сили! - май гарний настрій!