X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Теорема Піфагора

Завантажити презентацію

Теорема Піфагора

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Пам 'ятка для учня Будь уважним. Активно пізнавай та аналізуй нове. Самостійно встановлюй зв'язки відомого з невідомим. Учись відчувати радість відкриття.

Слайд 3

Який трикутник називається прямокутним? Як називаються сторони прямокутного трикутника? Сформулювати властивість катета, що лежить проти кута в 300. Чому дорівнюють кути рівнобедреного прямокутного трикутника?

Слайд 4

Метричні співвідношення в прямокутному трикутнику у прямокутному трикутнику висота, проведена до гіпотенузи, є середнім пропорційним …; у прямокутному трикутнику катет є середнім пропорційним …; висота, проведена до гіпотенузи, дорівнює добутку … . Продовжити речення:

Слайд 5

х 4 9 х 1,5 6 А) Б) 3 4 х В) Знайти х:

Слайд 6

Очікувані результати після уроку знатимемо: теорему Піфагора; ознаку прямокутного трикутника умітимемо: доводити теорему Піфагора; застосовувати теорему Піфагора під час розв'язування задач; знаходити гіпотенузу та катети прямокутного трикутника зможемо: розвивати навички проведення власних спостережень, увагу, пам’ять, логічне мислення, розумові творчі здібності, самостійні пошукові творчі дії. Теорема Піфагора

Слайд 7

Піфагор жив у VI ст. до н.е. в Давній Греції. Він народився близько 580 р. до н.е.на острові Самос. Батьком Піфагора був Мнесарх, різьбяр по коштовних каменях. Ім'я матері Піфагора невідоме.