X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ромб та його властивості

Завантажити презентацію

Ромб та його властивості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГЕОМЕТРІЯ 8 РОЗДІЛ 1 ЧОТИРИКУТНИКИ Підготувала Лисенко Галина Вікторівна вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області ЧОТИРИКУТНИКИ. Ромб та його властивості. Лисенко Г.В. Ромб та його властивості

Слайд 2

ЗМІСТ 1. Означення ромба 2. Властивості ромба: а) спільні з властивостями паралелограма; б) особлива властивість 3. Ознаки ромба 4. Найпростіший спосіб побудови ромба 5. Розв'язування задач з коментарем 6. Розв'язування задач на побудову 7. Із глибин століть 8. Це цікаво 9. Означення дельтоїда 10. Застосуйте на практиці З. Мета. Сформувати поняття про ромб; вивчити його властивості та ознаки; формувати вміння учнів застосовувати вивчений матеріал до розв'язування задач на побудову; вдосконалювати навички розв'язування задач на побудову, показати практичне значення геометрії; розвивати логічне мислення ; виховувати самостійність, уважність, інтерес до предмету РОМБ ТА ЙОГО ВЛАСТИВОСТІ ЧОТИРИКУТНИКИ. Ромб та його властивості. Лисенко Г.В.

Слайд 3

За допомогою парале- льного перенесення сторони паралелогра- ма утворити рівносторон-ній паралелограм. Аналіз утвореної фігури 1. Чи можна назвати фігуру АВСD паралелограмом? 2.Які властивості паралелограма має ця фігура? 3. Які нові властивості має ця фігура? A B C1 D1 C D ЗВ’ЯЗОК РОМБА З ПАРАЛЕЛОГРАМОМ ЧОТИРИКУТНИКИ. Ромб та його властивості. Лисенко Г.В.

Слайд 4

Ромбом називається паралелограм, всі сторони якого рівні. A B C D ОЗНАЧЕННЯ РОМБА ЧОТИРИКУТНИКИ. Ромб та його властивості. Лисенко Г.В.

Слайд 5

1) AB║DC, BC║AD. 2) AB = DC, AD = BC, AB = DC = AD = BC, 3) AC DB = О, АО = ОС, ВО = ОD. 4) А = С, В = D 5) A + B = 180° A + D = 180° A B C D О ВЛАСТИВОСТІ РОМБА ЧОТИРИКУТНИКИ. Ромб та його властивості. Лисенко Г.В.

Слайд 6

M N F K 1) Діагоналі ромба взаємно перпендикулярні 2) Діагоналі ромба ділять його кути навпіл О ВЛАСТИВІСТЬ ДІАГОНАЛЕЙ РОМБА ЧОТИРИКУТНИКИ. Ромб та його властивості. Лисенко Г.В.