X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект з геометрії

Завантажити презентацію

Проект з геометрії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект з геометрії Команда “Теоретики”

Слайд 2

Чотирикутники Чотирикутником називається фігура, яка складається з чотирьох точок і чотирьох відрізків, що послідовно їх сполучають. При цьому жодні три з даних точок не повинні лежати на одній прямій, а відрізки, які їх сполучають, не повинні перетинатися. Дані точки називаються вершинами чотирикутника, а відрізки, що їх сполучають,— сторонами чотирикутника. Вершини чотирикутника називаються сусідніми, якщо вони є кінцями однієї з його сторін. Несусідні вершини називаються проти леж ними. Відріз ки, що сполучають протилежні вершини чотирикутника, називаються діагоналями. Сторони чотирикутника, що виходять з однієї вершини, називаються сусідніми сторонами. Сторони, які не мають спільного кінця, називаються протилежними сторонами.

Слайд 3

Дельтоїд Дельтоїд — чотирикутник, у якому дві пари суміжних сторін мають рівні довжини. Властивості : Кути між сторонами різної довжини рівні. Діагоналі дельтоїда (чи їх продовження) перпендикулярні. В будь-який опуклий дельтоїд можна вписати коло, крім цього, якщо дельтоїд не є ромбом, то існує ще одне коло, яке дотикається до продовжень всіх чотирьох сторін. Для неопуклого дельтоїда можна побудувати коло, що дотикається до двох більших сторін і продовжень двох менших сторін і коло, що дотикається до двох менших сторін і продовжень двох більших сторін.

Слайд 4

Теорема Фалеса Якщо паралельні прямі, що перетинають дві задані прямі а і b, відтинають на одній прямій рівні відрізки, то вони відтинають рівні відрізки і на другій прямій: Якщо B1B2 = B2B3 то A1A2 = A2A3

Слайд 5

Середня лінія трикутника Середня лінія трикутника — відрізок, що з'єднує середини двох сторін цього трикутника. Середня лінія паралельна основі трикутника та дорівнює її половині.

Слайд 6

Трапеція Трапе ція — це чотирикутник, дві протилежні сторони якого паралельні, а дві інші — ні. Паралельні сторони називаютьсяосновами трапеції (сторони AB та CD на малюнку). Непаралельні сторони називаються бічними сторонами (сторони AD та BC). Рівнобічна трапеція, тобто трапеція у якої бічні сторони рівні. Прямокутна трапеція — це трапеція у якої два кути прямі. Різностороння трапеція, у якої всі сторони різні.

Слайд 7

Центральні і вписані кути Центральним кутом у колі називається плоский кут з вершиною у його центрі кола. Части