X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про чотирикутник і його елементи

Завантажити презентацію

Поняття про чотирикутник і його елементи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГЕОМЕТРІЯ 8 РОЗДІЛ 1 Підготувала Лисенко Галина Вікторівна вчитель математики вища категорія ЧОТИРИКУТНИКИ Чотирикутник і його елементи Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Головне управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Відділ освіти Смілянської районної державної адміністрації Методичний кабінет Теклинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області ЧОТИРИКУТНИКИ. Чотирикутник і його елементи. Лисенко Г.В.

Слайд 2

ЗМІСТ 1. Означення чотирикутника. 2. Позначення чотирикутника. 3. Опуклі та неопуклі чотирикутники. 4. Елементи чотирикутника. 5. Тренувальні вправи. 6. Периметр чотирикутника. 7. Сума кутів довільного чотирикутника. 8. Для тих хто хоче знати більше. ЧОТИРИКУТНИК І ЙОГО ЕЛЕМЕНТИ ЧОТИРИКУТНИКИ. Чотирикутник і його елементи. Лисенко Г.В.

Слайд 3

Чотирикутником називається фігура, що складається із чотирьох точок і чотирьох відрізків, які послідовно сполучають ці точки. При цьому жодні три з цих точок не лежать на одній прямій, а відрізки, що сполучають їх, не перетинаються. A B C D ОЗНАЧЕННЯ ЧОТИРИКУТНИКА • • • • ЧОТИРИКУТНИКИ. Чотирикутник і його елементи. Лисенко Г.В.

Слайд 4

Для позначення чотирикутника всі його вершини необхідно назвати послідовно, по одному разу кожну вершину. Наприклад: даний чотирикутник можна назвати ABCD, BCDA, CDAB, DABC. A B C D ПОЗНАЧЕННЯ ЧОТИРИКУТНИКА ЧОТИРИКУТНИКИ. Чотирикутник і його елементи. Лисенко Г.В.

Слайд 5

Щоб установити, чи можна з чотирьох відрізків a,b,c,d утворити чотирикутник, перевірте,чи є найдовший з чотирьох відрізків меншим від суми трьох інших A B C D УТВОРЕННЯ ЧОТИРИКУТНИКА a b c d ЧОТИРИКУТНИКИ. Чотирикутник і його елементи. Лисенко Г.В.