X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перерізи багатогранників

Завантажити презентацію

Перерізи багатогранників

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електронна енциклопедія «Перерізи багатогранників» Лисенко Вадим Сергійович

Слайд 2

Актуальність Актуальність теми роботи, обумовлена загальною комп'ютеризацією суспільства. Разом з традиційними навчальними посібниками почали використовуватися, так звані, електронні підручники, зручні і для домашнього навчання, і для використання в школі.

Слайд 3

Електронні навчальні засоби Електронна енциклопедія Учитель Учень Електронні навчальні засоби істотно підвищують якість візуальної інформації, вона стає більш яскравою, а як відомо, чим цікавіше представлений матеріал, тим цікавіше його вивчати. Тому можливості електронних засобів навчання не обмежуються тільки викладом і демонстрацією матеріалу, вони покликані зацікавити учня.

Слайд 4

Менша вартість Підвищення якості візуальної інформації Екологіч-ність Переваги електронних засобів навчання Також електронні засоби навчання мають низку переваг над традиційними: вони підвищують якість візуальної інформації, вони набагато екологічні, та деякі з них коштують дешевше.

Слайд 5

Мета роботи Створення інтерактивної електронної енциклопедії «Перерізи багатогранників», яку можна використовувати на уроках математики та для самостійного навчання. Метою роботи було створення інтерактивного електронної енциклопедії «Перерізи багатогранників», яку можна використовувати на уроках інформатики, математики та для самостійного навчання. Також цей навчальний засіб повинен містити якомога більше видів викладання матеріалу та перевірки знань учня.

Слайд 6

Завдання Вивчити, провести аналіз літератури та розробити довідкову інформацію з теми роботи. Створити презентації для кожної з категорій фігур Розробити тест для самоперевірки вивченого матеріалу та контрольної перевірки знань за темою. Провести практичну роботу по використанню підручника на уроках математики. Для досягнення мети роботи здійснювалося вирішення наступних основних завдань: Вивчити та провести аналіз літератури з теми роботи. Створити лекції та презентації, розробити практичні та самостійні роботи. Розробити тест для перевірки вивченого матеріалу. Провести практичну роботу по використанню енциклопедії на