X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Методика Розв’язування задач на обчислення площ прямокутної і квадратної форми

Завантажити презентацію

Методика Розв’язування задач на обчислення площ прямокутної і квадратної форми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розв’язування задач на обчислення площ прямокутної і квадратної форми Cистематизувати та поглибити знання учнів з обчислення площ прямокутної та квадратної форми. Розвивати пізнавальну активність, логічне мислення учнів. Коригувати знання, вміння, навички учнів,мовлення, психічні процеси. Виховувати вміння працювати самостійно, формувати позитивне ставлення до вивчення предмету.

Слайд 2

1.Організація класу. 2.Психолого – педагогічна підготовка. 3.Повторення матеріалу. 4.Актуалізація опорних знань, вмінь, навичок учнів. 5.Фізпауза. 6.Корекція і закріплення базових знань і умінь. 7.Вироблення вмінь переносити знання в нові умови. 8.Підсумок уроку. 9.Домашнє завдання.

Слайд 3

1 кв. см = 100 кв. мм 1 кв. дм = 100 кв. см кв. м = 100 кв. дм 1 а = 100 кв. м 1 га = 100 а S = ab S = aa

Слайд 4

1.Якими мірами вимірюють площу? Як вона позначається? 2.Якими мірами вимірюють земельні площі? 3.Чому дорівнює площа прямокутника? 4.Як знайти площу квадрата? 5.Як інакше називають 1 ар?

Слайд 5

Інтерактивна вправа: “Продовж речення” На дошці записано завдання: 1.Дано величини: 1 м, 100 м, 10 м. Виберіть із них правильну відповідь для кожного випадку. 1 га – площа квадрата зі стороною… 1 а - площа квадрата зі стороною… 1 кв. м – площа квадрата зі стороною…

Слайд 6

Спосіб гри: Для гри підготовлено картки для лото загальною кількістю по числу учнів у класі. Потрібно закреслити у картках клітинки з правильними відповідями. Запитання для лото. Яка площа квадрата зі стороною 9 см? Яка площа прямокутника зі сторонами 5 см, 3 см? Периметр квадрата 20 дм. Знайти його сторону. Площа прямокутника 84 кв. м , його ширина 4м. Знайти довжину прямокутника.