X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Геометрія. Многокутники

Завантажити презентацію

Геометрія. Многокутники

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дудник Н.М.

Слайд 2

Многокутники. Означення многокутника. Елементи многокутника. Властивість кутів многокутника. Означення правильних многокутників. Вписані та описані многокутники. Елементи правильних многокутників Формули для обчислення площі правильного многокутника, його сторони, радіусів вписаного та описаного кола. Зміст навчального матеріалу Дудник Н.М.

Слайд 3

многокутники Дудник Н.М.

Слайд 4

Многокутники Об’єднання простої замкненої ламаної та її внутрішньої області називається многокутником. Дудник Н.М.

Слайд 5

Многокутники Найпростіші представники многокутників трикутник трапеція ромб Дудник Н.М.

Слайд 6

многокутники Многокутник називається опуклим, якщо він лежить в одній півплощині відносно будь-якої прямої, що містить його сторону. При цьому сама пряма вважається такою, що належить півплощині. Опуклий многокутник Неопуклий многокутник Дудник Н.М.

Слайд 7

Ланки ламаної називаються сторонами многокутника. Точки, в яких збігаються дві суміжні ланки, називаються вершинами многокутника. Кути, утворені двома суміжними сторонами многокутника, називаються внутрішніми кутами многокутника. Кути, суміжні з внутрішніми кутами многокутника, називаються його зовнішніми кутами. Відрізок, що з’єднує дві вершини, які не належать одній з його сторін називається діагоналлю. Сума довжин усіх сторін многокутника називається його периметром. Дудник Н.М.