X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Геометрія Лобачевського та теорія відносності Ейнштейна

Завантажити презентацію

Геометрія Лобачевського та теорія відносності Ейнштейна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Геометрія Лобачевського та теорія відносності Ейнштейна Грані стикання

Слайд 2

Альберт Ейнштейн - видатний фізик, творець теорії відносності, один із творців квантової теорії і статистичної фізики. З 1909 року - професор Цюрихського університету, а потім — Німецького університету в Празі. З 1914 р. – професор Берлінського університету, де завершив створення загальної теорії відносності, розвив квантову теорію випромінювання. За відкриття законів фотоефекта і роботи в області теоретичної фізики Ейнштейн одержав у 1921 р. Нобелівську премію. Альберт Ейнштейн (1879-1955) Учений працював і над створенням єдиної теорії поля, що поєднує гравітаційні й електромагнітні взаємодії. Наукові праці Ейнштейна зіграли велику роль у розвитку сучасної фізики – квантової електродинаміки, атомної і ядерної фізики, фізики елементарних часток, космології, астрофізики.

Слайд 3

Стаття Ейнштейна "До електродинаміки тіл, що рухаються" (1905) окреслила засади спеціальної теорії відносності, основні постулати якої: В усіх інерційних системах відліку фізичні процеси відбуваються однаково. Швидкість світла у вакуумі не залежить від руху джерела або приймача і однакова в усіх напрямах.