X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дорога Піфагора

Завантажити презентацію

Дорога Піфагора

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дорога Піфагора Підготував учень групи ЕЛ – 13 Романець Станіслав

Слайд 2

«ВСЕ Є ЦИФРИ» «МАТЕМАТИКА ЦЕ КЛЮЧ ДО ПІЗНАННЯ ВСІХ ТАЄМНИЦЬ ПРИРОДИ»

Слайд 3

Нумерология – не математика. Числа в математеці використовуться для розрахунку кількісних або об’ємних поуказників, а в ну мерології цифру принимают як філосовський і статестичний критерій. По представлению нумерологии человек з числом дня нарождена и числом И.Ф.О. получает який-небуть «кмічнийос код». Цей числовий код визначає біологічний і енергетичний заряд його тіла і доленоссне події в житі і навіть час в смерті. Цікаво відмітити, що китайська нумерология багато в чому нагадує пифагорське ученя про «музикально-числовій структурі Космосу».

Слайд 4

За допомогою тільки чисел Піфагор робив дивовижні пророчества і служив Богам в сочетанию з числами, думая, що подібна служба найбільш родина їх природе. Піфагор винайшов числові методи ворожіня.

Слайд 5

Піфагор – посланик Богів По античним свидченям, Піфагор був казково красивий, а проявив свої незвичайні здібності. Іще за життя Піфагора сприймали як божество. Вважалось, що він був посланий на Землю Богом Аполлоном. Піфагор памятав про все, що з ним відбувалося в інших житях, так як Бог Гермес, у якого він вперше воплотився (син Еталід), виконав його проханя помнить все, чого він досягнув у своїх воплощениях і цим служить людям.

Слайд 6

Заслуги Піфагора Піфагор славився як відомий математик і філософ. Він створив першу у Елладе філософську школу і проект першого театру. Крім цього, Піфагор разробив систему початкового, середнього і вищого навчаня і вивчаня таких наук, як: граматика, реторика, поетика, арифметика, геометрія, астрономія і музика.

Слайд 7

Теорема Піфагора  В прямокутному трикутнику квадрат гипотенузи дорівнює сумі квадратів катетів c a b Досягнення Піфагора у математиці