X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Жуль Верн - автор пригодницьких науково - фантастичних творів

Завантажити презентацію

Жуль Верн - автор пригодницьких науково - фантастичних творів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Жуль Верн - автор пригодницьких науково - фантастичних творів. Мета: Ознайомити учнів із життям і творчістю французького письменника Жуля Верна допомогти осягнути його творчі задуми, дати поняття про пригодницький роман; розвивати вміння слухати, аналізувати, узагальнювати набуті знання; навички писати рекламу; формувати інтерес до творів Жуля Верна; інтерес до читання ,виховувати високі моральні якості.

Слайд 2

Хоч би там що я писав, хоч би там що я вигадував, я завжди стою на ґрунті дійсності. Вже близька та пора, коли наукові відкриття перевершать силу уяви. Жуль Верн Ніхто на світі не прожив би без мрії… Леся Українка

Слайд 3

Жуль Верн (1828-1905) Жулю Верну випало рідкісне щастя прожити цілих три життя : одне - в дійсності, друге – в уяві сучасників, а третє – в мріях і фантазіях, які втілені в ста томах його творів. Слава французького письменника така велика і в наші дні, що його романи перекладені майже всіма мовами світу і читаються в найвіддаленіших куточках землі.

Слайд 4

Я повинен був народитися моряком

Слайд 5

Слайд 6

Першою книгою, яка принесла письменникові славу, був роман «П'ять тижнів на повітряній кулі» (1863). Головний герой — сміливий дослідник, доктор Фергюссон організував експедицію на повітряній кулі, зробленій за його проектом. Роман відкрив серію творів Ж. Верна під назвою «Незвичайні подорожі».

Слайд 7

Роман “Подорож до центру Землі” належить до жанру фантастики. Герої твору переживають нелегкі випробування, бачать минуле нашої планети та її читачів.