X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Заповідник “Синевир”"

Завантажити презентацію

"Заповідник “Синевир”"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Заповідник “Синевир”

Слайд 2

Прикарпаття – край природних заповідників. Усього тут 438 заповідних територій та об’єктів загальною площею 186,5 тис. га.

Слайд 3

Одним із найвідоміших природних заповідників Прикарпаття є заповідник “Синевир” . Він розташований у центральній частині Українських Карпат, у верхів’ї Тереблі та Ріки, у Міжгірському районі Закарпатської області.

Слайд 4

Площа заповідника становить 40,4 тис. га. Перлиною парку є озеро Синевир.

Слайд 5

 Воно сформувалося 10 тис. років тому внаслідок зсуву гряди, коли на висоті 989 м утворилася улоговина площею 7 га, яку заповнили гірські струмки. Його глибина досягає 22 м і залежить від кількості опадів. 

Слайд 6

У народі існує легенда про походження цього озера. У далекі часи гори належали багатому графові, і люди працювали на нього: пасли овець і корів, рубали ліс. У графа була красуня дочка Синь. Дівчину звали так тому, що очі її були синіші самого неба. 

Слайд 7

Одного разу граф узяв дочку з собою в гори. Поки граф перевіряв роботу лісорубів, дочка збирала на поляні квіти. Раптом вона почула звуки сопілки, і побачила, що на лузі сидить хлопець і грає. Це був Вир - пастух. Помітивши дівчину, він перестав грати. Так вони познайомилися.