X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Заповідна мережа України"

Завантажити презентацію

"Заповідна мережа України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Природно-заповідний фонд України  ділянки суші і водного простору, природні комплекси та об'єкти, якi мають особливу природоохоронну, наукову, естетичну, рекреаційну та іншу цінність і виділені з метою збереження природної різноманітності ландшафтів, генофондів тваринного і рослинного світу, підтримання загального екологічного балансу та забезпечення фонового моніторингу навколишнього природного середовища.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Аналіз природно-заповідного фонду України 3а роки незалежності площа природно-заповідного фонду України зросла більш ніж удвічі. Станом на листопад 2009 до його складу входять понад 7200 територій та об'єктів загальною площею 2,8 млн га, що становить 4,% території держави.

Слайд 8

Це, зокрема: 17 природних та 4 біосферних заповідника; 19 національних природних парків; 45 регіональних ландшафтних парків; 3078 пам'яток природи; 2729 заказників; 616 ботанічних, зоологічних садів, дендропарків та парків-пам'яток садово-паркового мистецтва; 793 заповідних урочища.

Слайд 9

Слайд 10

Рослини Червоної книги України!

Слайд 11