X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЮАР

Завантажити презентацію

ЮАР

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація з теми: «Країни Африки». «ПАР». Вчителя географії ЗОШ І-ІІ ступенів. с. Новогригорівка Володарського району Донецької області Ілюхіної Н.Л.

Слайд 2

Тема уроку: ПАР Тема уроку: ПАР Мета: вивчити особливості, ЕГП, Населення, господарство ПАР. Виявити двоїстий характер економіки ПАР і її роль у світовому господарстві. Дидактичний матеріал: економічна карта Африки, атлас, презентація

Слайд 3

Південно-Африканська Республіка Візитна картка. S=1.2 млн км2 Населення: 41.5 млн чоловік ВВП - 135млрд дол. на душу населення - 3095 дол. Входить у Співдружність Націй.

Слайд 4

Історичне минуле Розташована на крайньому півдні континенту Південно-Африканська Республіка до 1961р. називалася Південно-Африканським Союзом і входила до складу Британської співдружності на правах домініону. У країні зі складним расовим і етнічним складом населення довгі роки тривала політика "роздільного розвитку" різних расових груп - політика апартеїду, що фактично зводилася до гноблення білими меншостями людей з темним кольором шкіри. Положення змінилося після прийняття конституції 1993 і 1996 р. і перших загальних виборів, на яких переміг довго боровшийся за права більшості Африканських національних прогресів (АНП).

Слайд 5

Географічне положення ПАР перебуває на півдні Африки, граничить із республіками Намібією, Зімбабве, Мозамбік, королівством Свазіленд. На північному сході усередині території ПАР розташований своєрідний анклав - королівство Лесото. ПАР обмивається Атлантичним і Індійським океанами.