X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Йеллоустоун - перший Національний парк США"

Завантажити презентацію

"Йеллоустоун - перший Національний парк США"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Йеллоустоун - перший Національний парк США Підготувала: учениця 11 – А класу Хавер Катерина

Слайд 2

Національний парк Йеллоустон - найстаріший і найбільший національний парк США

Слайд 3

Площа парку - майже дев'ять тисяч квадратних кілометрів. Парк знаменитий численними гейзерами, багатою живою природою, мальовничими ландшафтами. Це один з найпопулярніших серед туристів Національних парків США: щорічно Йеллоустоун викликає захоплення у двох з гаком мільйонів гостей.

Слайд 4

Слайд 5

Історія Національного парку Йеллоустоун Давним-давно, звіролови в шкіряних сорочках розповідали про чарівну країну на заході, де фонтани окропу б'ють вище дерев і земля тремтить від реву води. Там можна руками зловити форель і зварити її в сусідній калюжі.

Слайд 6

Національний парк Йеллоустоун заснований на високогірному плато в Скелястих горах в 1872 році, на стику трьох штатів - Айдахо, Вайомінг і Монтана.

Слайд 7

Першим європейцем, який досліджував Йеллоустоун, був Джон Колтер. Будучи одним з учасників експедиції Льюїса і Кларка, що досліджувала північний захід США. Пізніше, в 1850 році в Йеллоустоуні побував мисливець і дослідник Джим Бріджер.