X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив антропогенних чинників на колообіг речовин

Завантажити презентацію

Вплив антропогенних чинників на колообіг речовин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив антропогенних чинників на колообіг речовин Презентацію виконала учениця 11-Ф класу Богдан Тетяна

Слайд 2

Вплив господарської діяльності на колообіги речовин На сучасному етапі багатостороння діяльність людства охоплює всі ланки колообігів і вносить кількісні та якісні зміни у колообіги речовини і потоки енергії.

Слайд 3

У результаті надмірного антропогенного впливу, надходження в навколишнє середовище продуктів техно- генезу у процеси колообігів залучається все більше нових речовин,Наприклад,із надр Землі щорічно видобувають 120-140 млрд. тонн корисних копалин,із яких тільки 10% реалізується в необхідну для людей продукцію. Решта видобутих речовин потрап - ляє у природні геосистеми і залучається у процеси колообігів.

Слайд 4

Внаслідок цього,ставиться під загрозу їх безперебійне функціонування і нормальні умови життєдіяльності людини. У багатьох ланках природних колообігів господарська діяльність набула ролі головної сили, що змінює ці процеси.

Слайд 5

У результаті відбуваються зміни геохімічних параметрів навколишнього середовища, окремих його компонентів, що значною мірою негативно впливає на живі організми і здоров'я людей.

Слайд 6

Часто хімічна рівновага в навколишньому середовищі порушується через недосконалість технологічних процесів,унаслідок високих втрат сировини під час видобутку ,збагачення і транспортування,а також у результаті розсіювання матеріалів під час зношування Так,лише через невідповідність технологій очищення сучасним масштабам виробництва в атмосферу щороку