X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Водопад Вікторія

Завантажити презентацію

Водопад Вікторія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала Учениця 11-Б класу Мироненко Алла

Слайд 2

Слайд 3

Вікторія  — водоспад на річці Замбезі у Південній Африці. Розташований на кордоні Замбії і Зімбабве. Раніше водоспад був відомий серед місцевого населення як «Гримлячий Дим».

Слайд 4

Ширина водоспаду — приблизно 1800 м, висота — 128 м

Слайд 5

Падаюча вода утворює бризки і туман, які можуть підніматися на висоту 400 м і вище; вони видимі на відстані до 5 км

Слайд 6

Протягом сезону дощів через водоспад проходить понад 500 мільйонів літрів води за хвилину, через величезну силу падаючої води бризки підіймаються на сотні метрів в повітря.

Слайд 7

Шотландський дослідник Девід Лівінгстон відвідав водоспад у 1855 році і назвав його на честь королеви Вікторії. Раніше водоспад був відомий серед місцевого населення як «Гримлячий Дим».

Слайд 8

Водоспад Вікторія є однією з головних визначних пам'яток Південної Африки, відноситься до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Слайд 9

Водоспад розділений на чотири частини островами на краю прірви. Поряд з правим берегом річки — похилий потік 35 метрів завширшки, далі, за островом Боарука (300 метрів), розташований основний водоспад завширшки близько 460 метрів. Острів Лівінгстона відокремлює головний водоспад від другої протоки (завширшки приблизно 530 метрів), біля найлівішого берега річки розташований східний водоспад.