X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Визначні пам?’ятки та цікаві місця Китаю"

Завантажити презентацію

"Визначні пам?’ятки та цікаві місця Китаю"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Визначні пам ’ятки та цікаві місця Китаю”

Слайд 2

Пудун – це район Шанхая, на східному березі річки Хуанпу, який виник, як фінансовий і комерційний центр Китаю. Ряд сліпучих хмарочосів піднімається із землі. Будівництво Шанхайської вежі має бути завершено в 2014 році.

Слайд 3

Печери Могао утворюють систему з 492 храмів. Храми розташовані на Шовковому шляху. Печери містять найяскравіші приклади буддійського мистецтва. Могао є одним із трьох найбільш відомих стародавніх скельних храмів в Китаї.

Слайд 4

Територія Люопінг знаходиться в префектурі Куджінг, Китай. Місце відоме своїми гарними пейзажами навесні, коли в повній мірі розквітають поля з квіток ріпаку, і гори оточені золотим природним морем.

Слайд 5

Гігантський Будда вирізаний зі скелі в провінції Сичуань, в західному Китаї. Гігантський Будда висотою в 71 метр не перестає захоплювати приїжджих туристів і місцевих жителів. Це одна з найвідоміших визначних пам’яток Китаю.

Слайд 6

Велика Китайська стіна - символ Китаю, це дивовижна споруда нашої цивілізації. Загальна довжина Великої китайської стіни становить 8 851 км. У 2004 році її відвідали більше 41,8 млн. іноземних туристів.Це єдине творіння рук людських, що видно з космосу неозброєним оком.