X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Визначення географічних координат на карті

Завантажити презентацію

Визначення географічних координат на карті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Визначення географічних координат

Слайд 2

море

Слайд 3

Ніагарський водоспад (англ. Niagara Falls) — загальна назва трьох водопадів на річці Ніагара, що відокремлює американський штат Нью-Йорк від канадської провінції Онтаріо. Ніагарські водопади — це водопад «Підкова» (англ. Horseshoe Falls), іноді ще званий Канадським водопадом (англ. Canadian Falls), Американський водопад (англ. American Falls) і водопад «Фатам» (англ. Bridal Veil Falls). Хоча перепад висот і не дуже великий, водопади дуже широкі, і води, що за об'ємом проходить через нього, Ніагарський водопад — наймогутніший в Північній Америці. Висота водоспадів складає 53 метри. Підніжжя Американського водоспаду затуляє нагромадження каменів, із-за чого його видима висота — тільки 21 метр. Ширина Американського водоспаду — 323 метри, водоспаду «Підкова» — 792 метри. Об'єм падаючої води досягає 5700 і більше м/с. Краса цього дива природи привертає безліч туристів зі всього світу, що сприяє процвітанню міст, розташованих на берегах водоспаду, — Ніагара-фолс (англ. Niagara Falls), штат Нью-Йорк, США і Ніагара-фолс, провінція Онтаріо, Канада. Найбільш барвистий вигляд на водоспад відкривається з канадського берега. У декількох сотнях метрів нижче за течією від водоспаду через Ніагару перекинутий «Веселковий міст» (англ. Rainbow Bridge), відкритий для пересування легкового автотранспорту і пішоходів між двома країнами. Під водоспадом побудовані гідроелектростанції, які на даний момент виробляють до 4,4 гігават електроенергії в рік.

Слайд 4

Аконкагуа (исп. Aconcagua) — найвищий в світі недіючий вулкан. Висота 6 962 м. Розташований в Аргентині. Є вищою точкою Американського континенту, Південної Америки, західної і південної півкуль. Перше сходження в 1897 році. Походження назви гори точно невідоме, ті, що існують виводять його з арауканского мови («з другого боку річки Аконкагуа») або від Ackon Cahuak, що на мові кечуа означає «Кам'яний вартовий». Гора виникла при зіткненні тектонічних плит Наська і Південно-Американської. Розташована в центральній частині Анд (Головна Кордільера) на території Аргентини. Обмежена гірськими хребтами Valle de las Vacas на півночі і сході і Valle de los Horcones Inferior на півдні і заході. Гора знаходиться на території Національного Парку Аконкагуа. Гора має безліч льодовиків, найбільші з них — північно-східний (Польський льодовик) і східний.