X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВІТРОЕНЕРГЕТИКА

Завантажити презентацію

ВІТРОЕНЕРГЕТИКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВІТРОЕНЕРГЕТИКА

Слайд 2

Одна з найпотужніших вітроелектростанцій в Україні – Донузлавська ВЕС Вітер – найдоступніше поновлюване джерело енергії

Слайд 3

Вітер Джерело вітроенергетики - сонце, так як воно є відповідальним за утворення вітру. Атмосфера землі вбирає сонячну радіацію нерівномірно через неоднородності її поверхні та різний кут падіння світла в різних широтах в різну пору року. Повітря розширюється та підіймається догори, утворюючи потоки. Там де повітря нагрівається більше ці потоки підіймаються вище та зосереджуються у зонах низького тиску, а більш холодне повітря підіймається нижче, створюючи зони високого тиску. Різниця атмосферного тиску змушує повітря пересуватися від зони високого тиску до зони низького тиску з пропорційною швидкістю. Цей рух повітря і є тим, що ми називаємо вітром.

Слайд 4

відсутність витрат на видобуток і транспортування палива; низькі питомі трудовитрати на спорудження вітроенергетичних установок (ВЕУ) — ці витрати менші, чим для теплових і атомних електростанцій; Переваги вітроенергетики: короткі терміни введення потужностей в експлуатацію; порівняна відсутність шкідливої дії вітроустановок на довкілля (в цьому відношенні вітротехніка поступається лише геліоелектростанціям

Слайд 5

Проте, швидкість і напрямок вітру – змінюється дуже швидко і непередбачувана, що робить його менш “надійним”, ніж Сонце. Вітер – це дуже розсіяний енергоресурс. На відміну від Сонця він може “працювати” взимку і влітку, удень і вночі, на півночі і на півдні.

Слайд 6

Будова вітрогенератора Фундамент Силова шафа, що включає силові контактори й ланцюги керування Вежа Сходи Поворотний механізм Гондола Електричний генератор Система спостереження за напрямком і швидкістю вітру (анемометр) Гальмівна система Трансмісія Лопаті Система зміни кута атаки Ковпак ротора.

Слайд 7

Вітрові двигуни не забруднюють навколишнє середовище, але вони дуже громіздкі і гучні. Щоб виробити з їхньою допомогою багато електроенергії, необхідні величезні простори Землі. Найкраще вони працюють там, де дмуть сильні вітри.