X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Віртуальна подорож видатними памятками України"

Завантажити презентацію

"Віртуальна подорож видатними памятками України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Віртуальна подорож видатними памятками України»

Слайд 2

Визначні пам’ятки історії та культури України Культові споруди Свято-Успенська Святогірська Лавра Значний духовний осідок православних Східної України. З огляду на давність, історичну роль, благодатний вплив святині на духовне життя регіону та України, монастир у 2004 році отримав статус Лаври (третім після Києво-Печерської та Почаївської). Обитель є популярним духовно-туристичним центром.

Слайд 3

Визначні пам’ятки історії та культури України Культові споруди Андріївська церква (Київ) Андріївська церква – найяскравіша пам'ятка у стилі бароко. Для неї характерні всі головні риси цього архітектурного напряму: парадність, мальовничість та ефектність архітектурних форм, велика кількість та різноманітність декору, позолоти, легкість та динамічність силуету. Головною святинею Андріївської церкви є частка мощей Андрія Первозванного, привезена з Італії. Серед інших реліквій цього київського храму – Євангеліє в коштовному окладі, подароване церкві імператором Олександром.

Слайд 4

Визначні пам’ятки історії та культури України Культові споруди Монастир Сурб-Хач Монастир – середньовічна пам’ятка культури Криму. Протягом століть Сурб-Хач залишався центром духовної спадщини вірмен, завдяки чому в діаспорі вдалося зберегти рідну мову, звичаї, віру. Святиня входить до числа 200 найцінніших пам'ятників, що охороняються державою. Перебуває у юрисдикції Вірменської апостольської церкви. У 2008 році обитель відзначала 650-річчя з моменту заснування.

Слайд 5

Визначні пам’ятки історії та культури України Культові споруди Костел Святого Миколи Одна з найцікавіших споруд архітектури початку XX ст. Збудований в стилізованих готичних формах з високими стрілчастими шпилями, вирізняється стрункими пропорціями, легкістю, ясністю композиційної структури. Належить до кращих споруд архітектора В. Городецького.