X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вимерлі тварини

Завантажити презентацію

Вимерлі тварини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вимерлі тварини

Слайд 2

Тасманійський вовк Тасманійський вовк жив у Австралії і на острові Тасманія. На животі у тварини така ж сумка, як у кенгуру. Це був грізний хижак, своїм жертвам він міг прокусити череп! Сумчастих вовків винищили скотарі, що оберігали свої стада від частих набігів. У 1936 році був прийнятий закон, який забороняв полювання на сумчастого вовка, але в 1961 році зник останній хижак цього рідкісного виду.

Слайд 3

Тур Тур - великий родич бика. Тисячі років ці дикі тварини бродили по лісах Європи та Азії. Останній з турів був убитий в Польському королівстві в 1627 році. В даний час вчені намагаються шляхом схрещування корів і биків різних порід знову вивести цю красиву тварину.

Слайд 4

Купідон прерій Купідон прерій мешкав у Північній Америці. Птах вирізнявся своїм амурним церемоніалом: розправивши крила і розпушивши хвіст, самець бив лапами об землю, намагаючись сподобатися самці. Щоб зробити себе привабливим, купідон роздував розташовані на шиї помаранчеві кулі. На купідонів, як на дуже цінну дичину, йшло полювання, а до 1930 р. птах був повністю винищений.

Слайд 5

Черепаха мейоланья Черепаха мейоланья була дивовижною твариною: її панцир міг досягати 1,3 м в довжину, на голові у черепахи були роги, на кожній з лап - кістяні пластини, а на хвості - гострі шипи. Черепаха жила в Австралії, Новій Зеландії, а також на кількох довколишніх островах. М'ясо черепахи було дуже смачним, і це стало причиною її повного винищення.

Слайд 6

Зебра гуагга Зебри гуагга жили в тропічній частині Південної Африки ще в минулому столітті. Цікаво, що смугастою ця зебра була лише наполовину! Винищили цей вид голландські колонізатори, які жили в Південній Африці, Вони вбивали зебр заради м'яса, а зі шкіри робили мішки. Зебра гуагга була повністю винищена до 1880 р.

Слайд 7

Японський вовк Японський вовк, або шаману, був найменшим з вовків: в довжину його тулуб разом з хвостом досягало всього 1м! Місцеві жителі, проте, не любили цього хижака і полювали на нього. Крім того, користувалося попитом цінне хутро тварини. Останній шаману був убитий в 1905 році.