X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Україна в міжнародних організаціях"

Завантажити презентацію

"Україна в міжнародних організаціях"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Україна в міжнародних організаціях Підготувала Учениця 11-Акласу Кошина Анна

Слайд 2

СНД - підписано угоду про створення Спів-дружності незалежних держав (СНД) 8 грудня 1991 р. Блокування рішень про створення наддержавних структур. За перші 5 років з 600 документів Україна підписала лише 74 % - Україна приєдналась до Економічного союзу як асоційований член 1994 р. - приєднання України до Євразійського економічного простору (ЄЕП) 2004 р. На сьогоднішній день членство України в СНД призупинено - активне військово-технічне співробітництво в межах Алматинської угоди про створення Об'єднаної системи протиповітряної оборони 1995 р.

Слайд 3

ПАЧЕС створення за участі України Парламентської асамблеї чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЭС) (11 країн Причорноморського басейну) 1992 р. ЦЄІ Україна стала членом Центральноєвропейської ініціативи (ЦЄІ) 1995 р. Пошуки шляхів спільного розвитку: транспорт та зв’язок; енергетика; довкілля і екологічна безпека; наука і технології; с/г; статистика; інформація та культура.

Слайд 4

НБСЄ ОБСЄ підписання Президентом України Л. Кравчуком до Гельсінського заключного акту НБСЄ липень 1992 р. НБСЄ Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) з 1995 р. Україна стала членом Наради з безпеки і співробітництва в Європі (НБСЄ) підписання у Парижі Декларації “Виклик часу перемін”

Слайд 5

Рада Європи (РЄ) Україна стала 37-м членом Ради Європи (РЄ) листопад 1995 р. піднесення на новий рівень питань про захист прав людини; звернення до Європейського суду; введення інституту омбудсмена – спеціального уповноваженого з прав людини.

Слайд 6

Європейський союз (ЄС) підписано угоду про співпрацю між Україною та ЄС 14 червня 1994 р. відкладено інтеграцію України до ЄС на невизначений строк 2005 р. саміт у Вільнюсі призупинення процесу підготовки до підписання угоди з Євросоюзом листопад 2013 р. у Брюсселі підписано політичну частину Угоди про асоціацію з ЄС за участі українського прем'єр-міністра Арсенія Яценюка 21 березня 2014 р. Європарламент ухвалив резолюцію по Украïні, згідно якоï Украïна може подавати заявку на членство в ЄС 17 квітня 2014 р.

Слайд 7

НАТО приєднання України до програми НАТО “Партнерство заради миру” лютий 1994 р. у Мадриді підписано “Хартію про особливе партнерство між Україною і НАТО” 9 липня 1994 р. проведення спільних військових навчань; використання науково-технічних досягнень НАТО; проведення спільних миротворчих акцій. ООН Геннадій Удовенко (міністр закордонних справ) обраний Головою Генеральної Асамблеї ООН 1997 р. Україна непостійний член Ради Безпеки ООН 2000 – 2001 рр.

Слайд 8

Міжнародні фінансові структури Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) Міжнародний валютний фонд (МВФ) Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія