X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Туркменістан

Завантажити презентацію

Туркменістан

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зовнішня політика Туркменістану (1991-2013рр.) Столиця Туркменістану - Ашгабат

Слайд 2

У період розпаду СРСР у 1990 році у Туркменістані була заснована посада президента, яким став Сапармурат Ніязов.

Слайд 3

27 жовтня 1991 р. — день проголошення Незалежності Туркменістану. 18 травня 1992 р. — ухвалення Конституції Туркменістану. 12 грудня 1995 р. — підписання Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про «Постійний нейтралітет Туркменістану» , що визначають внутрішню і зовнішню державну політику країни. Відповідно до резолюції, Туркменістан визнаний нейтральною державою, яка зобов'язується не брати участь у збройних конфліктах, не втручатися у внутрішні справи інших держав. 27.10.1991 18.05.1992 12.12.1995

Слайд 4

Герб 15.08.2003р. Прапор 19.02.1992р.

Слайд 5

за походженням — визнаний; за формою — постійний; за змістом — позитивний, що має на увазі активну позицію держав у питаннях підтримання миру і стабільності, розвитку відносин дружби і співробітництва між державами. Нейтралітет:

Слайд 6

За конституцією 1992 р. Туркменістан - демократична держава з президентською формою правління. Фактично ж у країні існує режим особистої влади довічного президента С.А. Ніязова. Основним пріоритетом у політиці Туркменбаші є збереження політичної незалежності і досягнення економічної незалежності від сусідів. За конституцією 1992 р. Туркменістан – демократична держава з президентською формою правління. Фактично ж у країні існує режим особистої влади довічного президента С.А. Ніязова. Уряд С. Ніязова заборониd діяльність більшості опозиційних партій і організацій. У відповідь на вимоги легалізувати опозиційні організації були проведені арешти їх лідерів. У країні існує культ Великого Сердара (вождя) Туршенбаші (глави туркменів) Сапармурата Ніязова та його матері.

Слайд 7

Головним зовнішньоторговельним партнером Туркменії є Україна (27% екс-порту і 12% імпорту), а також Туреччина (11% експорту і 17% імпорту), Іран, Росія, Італія, Швейцарія, Арабські Емірати, Франція.