X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Туристичне багатство Іспанії"

Завантажити презентацію

"Туристичне багатство Іспанії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Туристичне багатство Іспанії

Слайд 2

Барселона - перлина Іспанії

Слайд 3

Барселона є найбільшим містом Каталонії. Місто є столицею автономної області Каталонії і провінції Барселони. У місті площею 100,4 км ² проживає 1.611.822 (2013) жителів. Агломерація Барселони (місто та його передмістя) налічує 4.604.000 (2013) осіб. В Іспанії місто друге по кількості населення після столиці Мадриду.. Барселона знаходиться на березі  Середземного моря, на узбережжі Коста-дель-Маресме, на північ від Коста Брава і на півдні Коста-дель-Гарраф, важливий морський порт. Місто знаходиться в 160 кілометрах від Піренеїв. У Барселоні проходили різні заходи, такі як Всесвітні виставки у 1888 та 1929 роках, літні Олімпійські ігри 1992 року і Всесвітній форум культур в 2004 році.

Слайд 4

Слайд 5

Мадрид - столиця Іспанії!

Слайд 6

Мадри д (ісп. Madrid) — столиця та найбільше місто Іспанії, адміністративний центр автономної спільноти Мадрид. Населення міста — 3 273 049 мешканців (2010 рік), а включаючи передмістя — понад 7 млн. Місто розташоване в центральній частині Піренейського півострова. Великий Мадрид є найбільшою міською агломерацією Південної Європи та займає агломерацію площею 1,2 тисячі км². Безпосередньо місто розташоване на території завбільшки 607 км² та включає 21 адміністративний район. За легендою, Мадрид заснував античний герой Окній, син Тиберина (бога ріки Тибр) та віщунки Манто. На березі річки Мансанарес була заснована фортеця Мантуя Карпетанська. Існує версія, що назва Мадрид походить від кельтського Маджерит — «великий міст» (що після арабського завоювання Іспанії перетворився на Маджерит). Однак історія того, що має назву «Вілья» (за аналогією Сіті у Лондоні), бере початок лише у 852 році, коли маври побудували тут фортецю Маджеріт (або Матріт), яка слугувала захистом для найбільшого міста півострова — Толедо.

Слайд 7

Слайд 8

Валенсія – нащадок Римської імперії в Іспанії