X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Супутній нафтовий газ"

Завантажити презентацію

"Супутній нафтовий газ"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема проекту: Супутній нафтовий газ.

Слайд 2

Мета проекту: Дізнатися інформацію про використання супутнього нафтового газу. Шляхи його перорбки та головні джерела добутку. Розробити прогноз, щодо його подальшого використання.

Слайд 3

План проекту: 1. Загальний опис. 2. Історія використання. 3. Прогноз, щодо подальшого використання. 4. Представлення плакату. 5. Висновки.

Слайд 4

Загальний опис

Слайд 5

Загальний опис Природні і супутні нафтові гази, нафта і кам’яне вугілля – основні джерела вуглеводнів. До недавнього часу ці горючі матеріали використовувалися головним чином як енергоносії. На данному етапі життя, це також і сировина в хімічній промисловості

Слайд 6

Загальний опис До природного газу належать і супутні гази, які розчинені у нафті, містяться над нею і виділяються під час її добування. Супутній нафтовий газ відрізняється за складом від природного: у ньому містить менше метану (30-59% за об’ємом), але більше етану, пропану, бутану, пентану (7-20% за об’ємом) і вищих вуглеводнів, ніж у природному газі.

Слайд 7

Загальний опис Раніше супутній газ не знаходив застосування і під час добування нафти його спалювали факельним способом.