X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Суходол

Завантажити презентацію

Суходол

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Води суходолу. Річки”

Слайд 2

Мета: Поглибити та систематизувати знання про річки, отримані у початковій школі та на уроках природознавства; Дати визначення понять “річка”, “річкова система”, “частини річки”, “річковий басейн”, “вододіл.” Формувати первинні практичні навички визначати за картою напрям течії річки; Знаходити частини річки, ліві та праві притоки; Виховувати бережливе ставлення до води.

Слайд 3

“Бліц - опитування” Згадайте, з яких частин складається гідросфера. Яка частина гідросфери припадає на води суходолу? Як води суходолу пов’язані зі Світовим океаном? Які найбільші річки та озера вам відомі?

Слайд 4

Відгадайте Зимою ховаюсь, Веcною з’являютьсь, Літом на волі гуляю, Осінню спати лягаю. В неї ллється, Із неї ллється, Сама по землі плететься. Не кінь, а біжить , Не ліс, а шумить.

Слайд 5

Тема: Води суходолу. Річка та її частини. Поверхневі Підземні Річки Озера Болота Льодовики Штучні водойми Канали Знаходяться під землею: в порах, тріщинах порід і порожнинах земної кори ВОДИ СУХОДОЛУ

Слайд 6

Найбільші річки Амазонка Ніл Міссісіпі Янцзи Дніпро Дністер

Слайд 7

Що таке річка Річка – це постійний водний потік, який тече у виробленому ним самим заглибленні.

Слайд 8

Витік річки – місце початку річки Болото Озеро Льодовик Струмок