X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Степова зона

Завантажити презентацію

Степова зона

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Степова зона

Слайд 2

Степова зона розташована на південь від Лісостепу і витягнута вздовж Азово-Чорноморського узбережжя на 1075 км, а з півночі на південь до Кримських гір - на 500 км. Степ займає 240 тис. км2, тобто 40% від загальної площі України.

Слайд 3

Природна зона степу розташована на півдні Східноєвропейської рівнини в межах різних тектонічних структур – Українського щита, Причорноморської западини, Донецької складчастої споруди, південно-східних схилів Воронезького масиву.

Слайд 4

Степова зона України розміщена в межах Українського щита, ширина якого тут є найбільшою (близько 300 км). У східному напрямі щит звужується. Внаслідок цього тут виникли Дніпровські пороги, а також великий острів Хортиця.

Слайд 5

Зона степу має рівнинний рельєф. На півдні розкинулися низовини – Причорноморська, Приазовська і Північно-кримська, на півночі та сході лежать височини – відроги Подільської і Придніпровської, Приазовська і Донецький кряж. Донецький кряж Причорноморська низовина

Слайд 6

У східній частині абсолютні висоти території сягають найбільших показників – 367 м (гора Могила Мечетна). Кургани-могили є виходами на поверхню кристалічних порід Українського щита та Донецької складчастої споруди. Кам'яна могила – пам'ятка природи в степу.