X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Скандинавія

Завантажити презентацію

Скандинавія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Скандинавія

Слайд 2

Мета: Ознайомитися з життям, побутом норманів; Прослідкувати напрями походів вікінгів; Проаналізувати процес виникнення Скандинавських країн; Розкрити духовний світ норманів.

Слайд 3

План роботи Життя та побут норманів Походи вікінгів Духовний світ норманів

Слайд 4

Загадкова флотилія Раннім червневим ранком 793 року ченці, що вийшли на берег богатого монастиря на острові Ліндісфарна, поблизу Англії, з тривогою стежили за кораблями, що наближалися. Судна підійшли до самого берега, через мить сотня воїнів опинилася серед беззбройних жителів. Декілька годин опісля над островом запанувала тиша. Більшість ченців убиті, дорогоцінні прикраси, книги перенесені на корабель. Розгром монастиря показав жорстокість скандинавських завойовників, яких в Євпопі називали нормани, або вікінги.

Слайд 5

1. Життя та побут норманів Вікінги, нормани, варяги – назва північних народів, які з кінця VІІІ ст. вторгаються до Європи. Їхнє нашестя тривало близько 300 років і закінчилося наприкінці ХІ ст. НОРМАНИ Норвежці Шведи Датчани

Слайд 6

Причини завойовних походів Робота з підручником с. 106, 107

Слайд 7

Причини завойовних походів Суворий клімат, недостатня кількість родючих земель Військова здобич-додаткове джерело коштів для існування Міжусобні війни між родами. Переможені відправлялися у вигнання.