X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Швеція"

Завантажити презентацію

"Швеція"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Швеція

Слайд 2

Офіційна назва - Королівство Швеція Географічне положення - розташована в Північній Європі Площа території - 449, 8 тис. кв. км. Населення -9,34 Столиця - Стокгольм 0 млн. осіб Адміністративний поділ - 21 лен (lan - губернія), які поділяються на 288 комун. Офіційна мова - шведська. Релігія - переважає лютеранство Грошова одиниця - шведська крона Національне свято - 30 квітня - День народження короля ; 6 червня - День шведського прапора Загальна інформація

Слайд 3

Державний прапор Прапор Швеції — прямокутне полотнище синього кольору з скандинавським хрестом жовтого кольору і співвідношенням сторін 5:8. Точна дата появи шведського прапора невідома, проте найбільш ранні зображення жовтого хреста на синьому фоні датуються 16 століттям. Пропорційність узята зданського прапора, а блакитний і жовтий кольори прийшли з гербу.

Слайд 4

Герби Швеції Малий Герб - використовують частіше, є синім щитом з трьома золотими коронами, дві вгорі, одна внизу. Зверху щит увінчує корона, іноді щит облямовує золотий ланцюг Ордена Серафима

Слайд 5

Великий Герб - це герб монарха. Щит на цьому гербі поділений на чотири частини, на ньому зображені три корони і «лев Фолькунґів». У центрі міститься герб нинішньої королівської династії.

Слайд 6

Національний гімн Текст "О давня, О вільна" написав дослідник фольклору і автор балад Ріхард Дибек (1811-1877) і поклав на народну мелодію, відому в провінції Вестманланд з середини ХІХ століття.

Слайд 7

Визначні місця Швеції

Слайд 8

Стокгольм - столиця Швеції

Слайд 9

Стокгольм - шведська столиця - найбільш чарівне місто. Його називають найбезпечнішим містом Старого Світу. Його багатовікові алеї та сквери розкидані по всьому архіпелагу з 14 островів, на якому побудовано місто. Практично до всіх численних визначних пам'яток Стокгольма можна дістатися пішки, а це прекрасний спосіб оглянути місто. Можна зробити поїздку водним транспортом, і так ви побачите ще одну грань найкрасивішого міста Скандинавії.

Слайд 10

Озеро - Маларен Меларен — озеро в середній Швеції. На березі Меларена розташовано багато шведських міст, зокрема столиця країни — Стокгольм.

Слайд 11

Стокгольмський метрополітен Метро було відкрите 1 жовтня 1950 року і нині включає 100 станцій

Слайд 12

Станція T-Centralen . Саме тут розташовані центральний залізничний вокзал та автовокзал. З T-Centralen ти можеш дістатися будь-якої точки Швеції і навіть Скандинавії.

Слайд 13

Станція Vreten Зі стелі, підлоги та стін цієї станції виглядають частинки скелі, прикрашені кубами небесно-блакитного кольору. Немов хтось розкидав шматочки неба глибоко під землею!

Слайд 14

Станція Solna centrum Це, без сумніву, одна з найяскравіших та найбільш вражаючих станцій. Solna centrum — справжня арена контрастів, розфарбована червоним та зеленим кольорами.

Слайд 15

Станція Kungstradgarden «Королівський сад» — саме так називають цю станцію. Вона оформлена наскельним живописом у стилі «печери гірського короля».

Слайд 16

Якщо Ти вийшов на одній з віддалених та безлюдних станцій, а ескалатор не працює, — не хвилюйся! Просто стань на нього і він увімкнеться сам. До того ж, на станціях працюють ліфти.

Слайд 17

Юнібакен Дитячий музей казок

Слайд 18

В центрі Стокгольма на острові Юргоден знаходиться дитячий музей казок Астрід Ліндгрен. Називається він Юнібакен. Тобто на великій галявині розташоване «містечко», в якому живуть герої казок Астрід Лінгрен: Пеппі Довга Панчоха, Карлсон, Роні, Емілі, а також герої інших скандинавських письменників.

Слайд 19

Музей Скансен Музей під відкритим небом

Слайд 20

Це музей під відкритим небом, що працює для відвідувачів з 1891 року. У ньому зібрані будинки з різних районів Швеції, збудовані в різні епохи (XV-XX ст.). Екскурсоводи музею в костюмах відповідного періоду розкажуть про побут населення в ті давні часи. Тут є склодувна майстерня і зоопарк, у якому живуть північні тварини, в тому числі лосі.

Слайд 21

У Скансені також є міні-зоопарк. Тут є вовки, рись, росомаха, бурі ведмеді, лось, північна лапландська сова, пугач, зубр, руда лисиця, дикий кабан, видра, котик і інші види тварин.

Слайд 22

Парк атракціонів Грена Лунд Тіволі

Слайд 23

Парк розташований на півострові Дьюргарден. Він мічтить різні гірки, гонки на картах, каруселі, кімната сміху, американські гірки, корабель вікінгів, а також пропонуються різноманітні ігри з призами. Парк Грена Лунд відомий також своїми концертами рок та поп музики.

Слайд 24

Королівський палац Дротнінгхольм Текст надписи

Слайд 25

Палац є oдним з найбільшиx палаців у Eвpoпі. Зараз палац використовується як "робочий кабінет" короля. Частково палац відкритий для туристів. Тут більше 500 приміщень з безліччю старовинних гобеленів та картин: апapтaмeнти Бepнaдoтів, бaнкeтні зaли, апapтaмeнти для гocтeй, рицapcькі зaли.

Слайд 26

Корабель-музей Васа

Слайд 27

Це єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конкорабель Васа є унікальною художньою цінністю струкції.

Слайд 28

Лицарський будинок Лицарський будинок вважається найгарнішою будівлею міста, збудований у 1656 р. в стилі бароко. Тут вивішувався герб шведського роду при зведенні в дворянський ранг. А місцем коронації королів вже кілька століть служить церква Святого Миколая.

Слайд 29

Спортивна арена Globen Спортивна арена Globen - найбільша у світі сферична будівля. Місткість: 14100 осіб. Оглядові гондоли SkyView на даху спортивної арени Globen.

Слайд 30

Острів Готланд Острів популярний і як курортна зона - його поверхня поцяткована карстовими утвореннями. Хвойні і широколіственниє ліси, а також осередкові торф’яники, додають ландшафту особливу чарівність, а численні вузькі пляжі, живописні зелені поля і колоритні рибальські села привертають сюди поклонників “сільського відпочинку”.

Слайд 31

Старе місто Гамла Стан Гамла Стан - це Стокгольм XVII століття, що дійшов до наших часів. Саме до цього періоду відносяться більшість споруд Старого міста.

Слайд 32

Ратуша Ратуша є однією з визначних пам'яток міста Хельсинборга. Відкрита вона була в 1897 році. Ратуша збудована в неоготичному стилі і дуже схожа на справжній замок. Як і належить головному будівлі міста, Ратуша прикрашена великими міськими годинниками.

Слайд 33

Оперний театр Будівля театру знаходиться в центрі Стокгольма.В репертуарі театру оперні спектаклі і балети.Опера має власний симфонічний оркестр виступаючий з концертами.

Слайд 34

Казковий край - Лапландія

Слайд 35

В північному регіоні Швеції, за полярним колом, розташовується казковий край - Лапландія. Лапландські світлові переливи приваблюють мандрівників з усього світу. Влітку за полярним колом - 100 сонячних ночей. Іншими словами, більше трьох місяців постійного денного світла без найменших ознак ночі.

Слайд 36

Гетеборг Є другим за величиною містом Швеції і найважливішим портом країни. Місто славиться своїми чистими пляжами, прекрасними ландшафтами з численними лісами і озерами.

Слайд 37

Мальме Мальме - третє за величиною місто і порт в Швеції, розташований в самій південній провінції Сконе, недалеко від Копенгагена.

Слайд 38

Палац Мальмехус Замок побудований на місці колишньої резиденції короля Еріка Померанского в 1397 році. Довгий час тут знаходився Монетний двір. Через 150 років замок був зруйнований майже дощенту під час народного повстання.

Слайд 39

Королівський парк - «Кунгспаркен» Вперше був відкритий в 1872 році. В центрі парку знаходиться фонтан і грот з настінним живописом. Всюди є лавки і мости через який проходить тут канал, статуї.

Слайд 40

«Пільдаммспаркен» Він був закладений в 1914 році. Свою назву отримав завдяки великій кількості плакучих верб, які спеціально висаджували навколо паркових ставків.

Слайд 41

Художня галерея Є одним з найбільших виставкових залів в Європі і самим відвідуваним культурним закладом Мальме. Тут проходять різноманітні виставки мистецтва - від Гойї до Мисак Каваї.

Слайд 42

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія