X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Санаторії України"

Завантажити презентацію

"Санаторії України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Україна характеризується різноманітним поєднанням природних умов і ландшафтів, які мають великі потенціальні можливості для широкого розвитку лікувального і оздоровчого відпочинку.

Слайд 2

Слайд 3

Буковель — вже не тільки гірськолижний, але й бальнеологічний курорт із сучасним обладнанням, кращими лікарями, унікальними за своїми властивостями мінеральними водами. Вже зараз "Буковель" лікує та оздоровлює людей з проблемами опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту та сечовивідних шляхів.

Слайд 4

Санаторій “Золотий колос” розташований 300- 400 метрів від моря і належить до приморських курортів.Методи лікування: кліматотерапія, лікувальна фізкультура,бальнеотерапія, гідротерапія. Розташування:м.Алушта, АРК

Слайд 5

Дитячий санаторно-оздоровчий центр "Дружба" –розташований в центральній частині міста-курорту Євпаторія, в 70 км. від м. Сімферополя, на березі моря. Лікування: неспецифічні захворювання легенів, хвороб ЛОРорганів, щитовидної залози, захворювань серцево-судинної таопорно-рухової систем, гінекологічні захворювання, хворобишкіри, нервової сиcтеми.

Слайд 6

Санаторій ім. М. Гоголя Південної залізниці,м.Миргород. Головний лікувальний фактор - миргородська слабомінералізована хлоридно - натрієва мінеральна вода. У лікувально-оздоровче відділення входять: зали кінезотерапії (лікувальної фізкультури), ігровий; тренажерний; механотерапії; тенісний, білярдний; плавальний басейн;; саунний комплекс; літні спортивні площадки; корти; човнова станція; пляж.

Слайд 7

Оздоровниця на курорті Хмільник — престижний, багатопрофільний лікувально-оздоровчий заклад, де створені ідеальні умови для повноцінного лікування, відпочинку та відновлення здоров'я. Загальнозміцнювальні програми, що базуються на оптимальному поєднанні лікувальних природних чинників — вугликисло-родонових вод, торфогрязей, та мінеральної води для внутрішнього вживання, типу трускавецьких вод, з високими медчними технологіями і ефективними методами традиційної та нетрадиційної  медецини. Розташування: м.Хмільник

Слайд 8

Це унікальна оздоровниця курорту Трускавець, розташованої в екологічно чистій зоні міста, де забезпечується максимальний комфорт для обстеження, лікування, а також організації активного дозвілля відпочиваючих. Спеціалізація закладу : санаторно-курортне лікування, захворювання органів травлення, урологічних захворювань.

Слайд 9

Санаторій Смерічка знаходиться в 25 км від міста-курортуТрускавець, в поселенні Опака, Дрогобицького району Львівської області. Він розташований в екологічно чистій зоніКарпат і спеціалізується на лікуванні мінеральними водамиСхідниці - а саме джерел № 13, 2С і Нафтуся.

Слайд 10

Це один з найкращих санаторіїв Моршинкурорту. Знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні - екологічно чистій місцевості. У санаторії створено спеціалізований Печінковий центр, де працюють кращі лікарі-гепатологи - досвідчені фахівці в галузі лікування захворювань печінки.  Розташування: м.Моршин

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія