X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Республіка Нігер

Завантажити презентацію

Республіка Нігер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Республіка Нігер

Слайд 2

Це держава в Західній Африці. Країна названа по річці Нігер, що протікає через неї. Нігер - означає «Велика ріка» або «Річка річок» на мові тамашек, на якій говорять туареги . Більше 80% території країни розташовано в пустелі Сахара. Решта - напівпустеля Сахель, постійно знаходиться під загрозою посухи і опустелювання. Столиця - місто Ніамей.

Слайд 3

Географічне положення Республіка Нігер розташована на північному сході Західної Африки. Межує на півночі з Алжиром і Лівією, на сході - з Чадом, на півдні і південному заході - з Нігерією, на південному заході - з Беніном і Буркіна-Фасо, на заході - з Малі. Не має виходу до моря. Країна знаходиться між 11 ° 37 'і 23 ° 33' північної широти (1300 км з півночі на південь) і 0 ° 06 'і 16 ° східної довготи (2000 км із заходу на схід). Територія Нігеру має площу 1267000 км², що робить її найбільшою державою в Західній Африці.

Слайд 4

Вид Нігера з космосу. Північну частину країни займає пустеля Сахара, посеред якої розташоване кам'янисте плато Аїр. Східна частина Лепехи круто обривається до величезної піщаної пустелі Тенере, площею близько 400 тис. км ². На північному сході знаходиться плато Джада. Південь країни займає напівпустеля Сахель. На південному заході країни протікає річка Нігер, утворюючи родючу рівнину.

Слайд 5

Рельєф У рельєфі країни переважають рівнини з висотами 200-500 м над рівнем моря. На північному заході розташований масив Аїр - система різновисотних плато, що тягнеться на 400 км з півночі на південь і на 250 км з заходу на схід. Найвища точка, гора Багезан, досягає 1900 м. Плато нахилене на захід, густо порізане ваді - сухими руслами річок, що наповнюються в сезон дощів. Східна частина Лепехи круто обривається до величезної піщаної пустелі Тенере площею близько 400 тис. км². У північній (Тенере-Тафасасет) і центральної частини Тенере, між плато Аїр і Джада, знаходяться рухомі піщані дюни. У центрі Тенере розташований Кавар - стрімчаста місцевість з багатьма оазисами

Плато Аїр біля селища Тіміан Типовий пейзаж регіону Діффа <