X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Релігії світу

Завантажити презентацію

Релігії світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація з географії на тему: “ Релігії світу ” Виконала учениця 10-Б класу Христич Анна

Слайд 2

1. Християнство 2. Буддизм 3. Іслам

Слайд 3

Релігія (від лат. religio – зв'язок) - віра, особлива форма усвідомлення світу, яка не потребує обгрунтування і доказів. У широкому сенсі, як суспільний інститут, сукупність вірувань і віровчень, наявних у суспільстві. Включає до свого складу сукупність звичаїв, обрядів, правил життя і поведінки людей і т.д.

Слайд 4

Слайд 5

Найбільша за кількістю послідовників світова релігія. Християнство

Слайд 6

Християнство виникло в Палестині в результаті діяльності Ісуса Христа, а також його найближчих послідовників. Поширення християнства, особливо в перші п'ять століть нашої ери, йшло дуже швидко.

Слайд 7

Більшість християн визнає необхідність здійснення таїнств - священних дій, покликаних повідомити віруючим Божу благодать.   Православні, католики і монофісіти визнають сім таїнств: хрещення, миропомазання (у католиків - конфірмація), причастя, покаяння (сповідь), елеосвячення, шлюб, священство. Більшість протестантів - тільки два: хрещення і причастя.

Слайд 8

Християнство має велике число напрямів, течій, деномінацій. Основні напрями - православ'я, католицизм, протестантизм, монофісітство, несторіанство. Православ'я та монофісітство в організаційному відношенні діляться на значне число помісних церков.   Загальна чисельність християн становила у 1996 р. 1955 млн. чоловік, близько 34% всього населення світу.