X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблеми парникового ефекту та руйнування озонового стану Атмосфери

Завантажити презентацію

Проблеми парникового ефекту та руйнування озонового стану Атмосфери

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблеми парникового ефекту та руйнування озонового стану Атмосфери Проект підготували учениці 11-го класу: Білик Юлія Максютенко Анна Чередник Надія Стасюк Юлія Керівник проекту: Байдуж Раїса Альвісівна

Слайд 2

Зміна клімату: проблема парникового ефекту «Мир стає тепліше, і людство значною мірою відповідально за це» - говорять експерти. Але багато факторів, що впливають на зміну клімату, ще не вивчені, а інші й зовсім не відомі.

Слайд 3

Трохи Історії Життя процвітає на планеті біля чотирьох мільярдів років. Протягом цього часу коливання клімату були радикальними, від льодовикового періоду - що тривав 10 000 років - до епохи стрімкого потепління. З кожною зміною невизначене число видів життєвих форм змінювалися, розвивалися й виживали. Інші ослабнули або просто вимерли.

Слайд 4

Клімат на планеті залежить від комбінації багатьох факторів, взаємодіючих окремо один з одним і в комплексних шляхах, які ще не до кінця вивчені. Можливо, що потепління, що спостерігалося протягом минулого сторіччя, відбулося внаслідок природних коливань, незважаючи на те, що його швидкості значно перевищували тих, що спостерігалися протягом останніх десяти століть.