X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Природні явища як фактори загрози суспільній безпеці"

Завантажити презентацію

"Природні явища як фактори загрози суспільній безпеці"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природні явища як фактори загрози суспільній безпеці

Слайд 2

Людство пережило трагедію двох найбільш руйнівних і кровопролитних світових війн, було покінчено з колоніальними імперіями та колоніалізмом, зазнали краху тоталітарні режими. Згодом було створено умови для цивілізаційної єдності світу; науково-технічна революція та новітні технології змінили матеріально-технічну основу сучасного суспільства. Сучасне людство — це 6 млрд. землян, тисячі великих та малих народів, понад 200 країн, багатоманітність економічних укладів, форм соціально-політичного та культурного життя. Одна з причин багатоманітності світу — різні природні умови, фізичне середовище існування. Ці умови впливають на багато аспектів суспільного життя, у першу чергу на господарчу діяльність людини. У різних державах проблеми життя людей, їх добробуту та прав людини розв'язуються в рамках історичних особливостей.

Слайд 3

Проте у багатьох регіонах планети спостерігається кризовий стан природного середовища, а деякі екологічні проблеми набули глобального характеру : порушення озонового шару, посилення парникового ефекту, забруднення Світового океану , зниження родючості грунтів, деградація лісів та ландшафтів, зменшення біологічного різноманіття.

Слайд 4

Внаслідок глобальної зміни клімату почастішали випадки виникнення небезпечних явищ природного характеру.

Слайд 5

Різноманітні геологічні процеси - події геологічного походження або наслідок дії геологічних процесів, що виникають у земній корі під дією різноманітних природних і геодинамічних факторів або їх комбінацій, які чинять або можуть чинити дію ураження на людей, сільськогосподарських тварин і рослин, об’єкти економіки та навколишнє природне середовище. Наприклад, землетруси, зсуви грунту, осипи, селеві потоки, як наслідки сильних злив, інтенсивного танення снігу та льоду, прорив гребель водоймищ та інше.