X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Причини глобального потепління

Завантажити презентацію

Причини глобального потепління

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Причини глобального потепління Виконала учениця 11- А класу Федоренко Аліна

Слайд 2

Визначення Глоба льне потеплі ння (англ. Global warming) — прогресуюче поступове підвищення температури поверхні Землі, що пов'язується з парниковим ефектом і призводить до зміни клімату у глобальних масштабах.

Слайд 3

Причини глобального потепління Причини таких змін клімату залишаються невідомими, проте серед основних зовнішніх впливів зміни орбіти Землі (цикли Міланковича), сонячної активності (у тому числі і зміни сонячної постійної), вулканічні викиди і парниковий ефект. За даними прямих кліматичних спостережень (зміна температур протягом останніх двохсот років) середні температури на Землі підвищилися, проте причини такого підвищення залишаються предметом дискусій, але однією з найбільш широко обговорюваних є антропогенний парниковий ефект.

Слайд 4

Деякі гіпотези Є безліч інших пояснень можливого поточного підвищення середньої температури земної поверхні в тому числі: спостережуване потепління знаходиться в межах природної мінливості клімату і не потребує окремого пояснення; потепління є результатом виходу з холодного Малого льодовикового періоду; потепління спостерігається занадто нетривалий час, тому не можна досить впевнено сказати, чи відбувається воно взагалі.

Слайд 5

Однією із найбільш ґрунтовних гіпотез, яка пояснює причини глобального потепління є концепція "Циклів Миланковича". Сербський інженер і математик Милутин Миланкович відкрив циклічність зміни орбіти Землі. Вона включає у себе три основні поняття: прецесії, нутації та ексцентриситету. Прецесія – це процес повороту земної осі, який повторюється приблизно кожні 25765 років, в результаті чого відбувається зміна кількості сонячного тепла, що потрапляє на планету у північній та південній півкулях впродовж року.

Слайд 6

Нутація – це процес зміни кута між віссю власного обертання та віссю, довкола якої відбувається обертання. Максимальне відхилення осі Землі складає 24,5 градусів, а мінімальне – 22,1. Період зміни кута триває приблизно 41 тисячу років