X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація "Індія"

Завантажити презентацію

Презентація "Індія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Республіка Індія або Індія, Бгарат  — країна в Південній Азії. На північному заході межує з Пакистаном. На півночі — з КНР, Непалом і Бутаном; на сході — з М'янмою і Бангладеш. На півдні вузькаПолкська протока і Манарська затока відділяють її від Шрі-Ланки.

Слайд 3

З населенням 1,2 млрд чоловік, Індія є другою найбільш густонаселеною країною світу. Останні 50 років спостерігається швидке зростання населення за рахунок медичних досягнень і масове зростання продуктивності сільського господарства. Міське населення Індії збільшилося в кілька разів протягом ХХ століття і більше концентрується у великих містах.

Слайд 4

Релігії: буддизм, джайнізм та сікхізм походять із Індії. Більше 800 мільйонів індійців є індуістами. Решта населення відноситься до релігійних груп: мусульман, християн, сикхів, буддистів, джайністів, та інші.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Індійська архітектура є однією з областей, у якій найяскравіше представлена розмаїтність індійської культури. Більша частина архітектурних пам'ятників Індії, включаючи такі монументи як Тадж-Махал й інші приклади монгольської і південно-індійської архітектури, являють собою змішання древніх і різнорідних місцевих традицій різних регіонів Індії й зарубіжжя.

Слайд 10

Тадж - Махал — монумент, розташований за два кілометри від міста Агра, на березі річки Джамна. Збудований імператором Шах Джахан Мугалом як мавзолей для своєї персидської дружини Мумтаз-Маха