X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Польща

Завантажити презентацію

Польща

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Польща Польща - країна з вигідним економіко-географічним положенням, різноманітним господарством, розгалуженою системою зовнішньоекономічних зв'язків. За останні роки економічні та політичні реформи дали змогу Польщі за короткий час здобути статус асоційованого члена Євросоюзу. Польща - республіка з президентом, що обирається строком на 5 років, та Сеймом, що виконує функції парламенту. Впливовою суспільною силою в державі є профспілки. Кількість політичних партій сьогодні сягає трьох десятків.

Слайд 2

Географічне положення Територія Польщі становить 312 тис. км². За площою Польща займає сьоме місце в Європі. Простягається країна з заходу на схід на 689 км, а з півдня на північ – 649 км. Державні кордони простягаються на 3538 км. Вигідність положення країни визначається виходом до моря транзитними комунікаціями між Заходом і Сходом Європи. Майже вся територія країни являє собою басейни Вісли та Одри.

Слайд 3

26 країна у світі за населенням 8 країна в Європі за населенням Найбільша країна на шляху до Європи ПОЛЬЩА – ОГЛЯД

Слайд 4

ПОЛЬЩА – ОГЛЯД Зростання ВВП у 2003: 3,7% у 2004: 4,7% Середньорічний показник інфляції у 2003: 0,8% ВВП на душу населення: USD 5,400 (паритет купівельної спроможності USD 9,450)