X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Подорож Амазонкою"

Завантажити презентацію

"Подорож Амазонкою"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Подорож Амазонкою

Слайд 2

Зміст Загальні відомості про Амазонку Тваринний світ Амазонки Водний світ Амазонки Корінні мешканці Амазонки

Слайд 3

Корінні мешканці Амазонії 1 Місцеві індіанські племена мешкають у гармонії з лісом, не шкодячи його рослинам. Колумбійський уряд визнав їх кращими охоронцями лісу. У 1989 році був створений національний парк Чірібікете площею 10 000 км2, що доручили охороняти індіанцям. Парк охоплює 0,17% території вологого тропічного лісу

Слайд 4

Корінні мешканці Амазонії 2 Індіанці, що мешкають на південному заході Бразилії(Матіс) виготовляють спеціальні повітряні трубки, і ними полюють на тапірів. Очищують ділянку(чагру), де вирощують юку, перець, манго та інші культури. Після врожаю плем’я переходить на нову ділянку, віддаючи попередню лісу, на відновлення якої останній витрачає близько 200 років.

Слайд 5

Загальні відомості про Амазонку Води Амазонки складають 1/5 частину всього світвого водного запасу прісної води. У воді цієї ріки можна зустріти 2000 різних видів риб (більше, ніж в Атлантичному океані). Площа басейну ріки Амазонка складає більше 2.7 мільйонів квадратних миль, що відповідає 1/12 суші всієї Земної кулі. Тут росте 1/3 всіх лісів нашої планети, які виробляють половину кисню, що міститься в нашій атмосфері. Загальна довжина водної системи Амазонки складає 7000 км, тому ця ріка – найдовша у світі.

Слайд 6

Тваринний світ Амазонки Серед тваринного світу джунглів Амазонки також багато рекордсменів. Це і гігантська капібара – тварина, розміром з велику собаку, але яка відноситься до гризунів. І маленькі ігрунки – найменші мавпочки, які важать менше 100 г. І мавпи-ревуни, які мають такий гучний голос, що їм заздрять навіть леви. Але Амазонку неможливо уявити без малесеньких колібрі, які мають такий малий розмір і різнокольорове пір’ячко, що нагадують дорогоцінне каміння, що виблискує у променях сонця на траві.

Слайд 7

Водний світ Амазонки Іхтіологи нараховують у водах Амазонки біля 2500 видів риб, що складає третину рибного царства нашої планети. Тут можна зустріти і двометрового електричного вугра, що здатен збити людину з ніг електричним розрядом у 300 В, велетенських річних скатів зі смертоносним шипом на хвості, небезпечних річних акул та дуже кумедних рожевих дельфінів, знаменитих маленьких піраній з гострими зубами, які здатні за лічені хвилини почути здобич та залишити від неї лише скелет. Але найвідоміший мешканець амазонських вод – велетенський водяний удав анаконда, що іноді досягає дванадцятиметрової довжини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія