X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Педосфер"

Завантажити презентацію

"Педосфер"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Грунт. Педосфера Типи грунтів.

Слайд 2

План 1.Поняття 2. Родючість — головна властивість ґрунту 3. Класифікація ґрунтів України 4. Закономірності географії ґрунтів і ґрунтового покриву 5. Склад та властивості ґрунтів 6. Методологія і методи дослідження ґрунту

Слайд 3

Поняття Ґрунт — самостійне природно-історичне органо-мінеральне тіло, що виникло у поверхневому шарі літосфери Землі в результаті тривалого впливу біотичних, абіотичних і антропогенних факторів. 1.

Слайд 4

Родючість — головна властивість ґрунту Родючість ґрунту — явище відносне, вона залежить не тільки від властивостей ґрунту, а й від рослин, які культивуються на ньому. Родючість — це здатність ґрунту задовольняти потреби рослин у елементах  :   2.

Слайд 5

Класифікація ґрунтів України 3. Класифікація включає такі таксономічні одиниці:

Слайд 6

Закономірності географії ґрунтів і ґрунтового покриву До основних найбільш загальних закономірностей географії ґрунтів і ґрунтового покриву зачислено такі: горизонтальна (широтна) зональність ґрунтів і ґрунтового покриву; фаціальність (провінційність) ґрунтів; вертикальна ґрунтова зональність або вертикальна поясність ґрунтів; літогенна диференціація ґрунтів і ґрунтового покриву; топогенно-геохімічне споріднення ґрунтів. 4.

Слайд 7

Склад ґрунтів 5.

Слайд 8

Методологія і методи дослідження ґрунту Основним методом всіх ґрунтових досліджень є профільно-морфологічний метод. Він вимагає вивчення ґрунту в ґрунтовому розрізі з поверхні на всю глибину його товщі, послідовно, по генетичних горизонтах включно з материнською породою. Метод є ефективним способом пізнання властивостей ґрунту за морфологічними ознаками Він є найголовнішим при проведенні польових ґрунтових досліджень і складає основу польової діагностики ґрунтів. 6.

Слайд 9

11-Е Підготувала Балашова Маргарита.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія