X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні глобальні проблеми вичерпання ресурсів, забруднення довкілля, поглиблення нерівності між країнами»

Завантажити презентацію

Основні глобальні проблеми вичерпання ресурсів, забруднення довкілля, поглиблення нерівності між країнами»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Основні глобальні проблеми: вичерпання ресурсів, забруднення довкілля, поглиблення нерівності між країнами»

Слайд 2

Глобальні проблеми — проблеми, пов’язані з природними, природно-антропогенними, суто антропогенними (у т. ч. економічними, соціальними) явищами, що виникли в процесі розвитку сучасної цивілізації та мають загальнопланетарний характер як за масштабами та значенням, так і за способами вирішення, а тому потребують координації зусиль усього світового співтовариства.

Слайд 3

Характеристика глобальних проблем: -мають всезагальний характер,загальнопланетарний значення,принципово важливі для долі всього людства; -безпосередньо стосуються життєвих інтересів усіх верств населення, країн і народів планети; -мають взаємопов’язаний характер і впливають на всі сфери суспільного життя; -відображають поглиблення та ускладнення світогосподарських зв’язків; -потребують залучення колосальних технологічних, фінансових, трудових, інформаційних ресурсів, невідкладних і рішучих дій світового співтовариства; -можуть бути успішно вирішені за умови створення адекватної моделі гармонійного розвитку людської цивілізації.

Слайд 4

Класифікація глобальних проблем за сферами дії: -І сфера – проблеми взаємодії природи І суспільства -ІІ сфера – проблеми суспільних взаємовідносин -ІІІ сфера – проблеми розвитку людини і забезпечення її майбутнього

Слайд 5

1. Глобальні проблеми у сфері взаємодії природи і суспільства: -надійне забезпечення людства сировиною, енергією, продовольством тощо; -раціональне природокористування і збереження навколишнього природного середовища; -раціональне використання ресурсів Світового океану, мирне освоєння космічного простору; -утилізація відходів життєдіяльності тощо.