X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Німеччина

Завантажити презентацію

Німеччина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прапор Герб Федеративна Республіка Німеччина Розробка мультимедійного уроку з географії для 10 –го класу. Автор : Вчитель географії СЗОШ №29 м.Хмельницького Ковальчук В.В.

Слайд 2

Мета: сформувати систему знань про основні особливості географічного положення, населення і господарства Німеччини; розвивати практичні уміння працювати з комплексними картами атласа; виховувати цікавість до теми, уважність та аналітичні здібності. Обладнання: атласи, підручники, мультимедійний комплекс. Тип уроку: комбінований.

Слайд 3

Площа - 357 тис. км2 Населення – 82 млн. осіб Столиця – Берлін Офіційна назва – Федеративна Республіка Німеччина Складається з 16 земель, які мають право самоврядування. Вища законодавча влада належить бундестагу (палаті депутатів) та бундесрату (палаті земель). Виконавчу владу здійснює уряд, очолюваний федеральним канцлером. Берлін Канцлер Ангела Меркель

Слайд 4

Слайд 5

Географічне положення Німеччина (Федеративна Республіка Німеччина) республіканська, демократична, федеральна держава у центрі Європи. Держави, які мають спільний кордон з Німеччиною — на півночі Данія, на заході — Нідерланди, Бельгія, Люксембург та Франція, на півдні — Швейцарія, Австрія і Чехія, а на сході — Польща. На півночі омивається Балтійським та Північним морями. Німеччина є членом Європейського Союзу, НАТО і «Великої вісімки», претендує на постійне членство в Раді Безпеки ООН.